صنایع چوب «مرس چوب» با استفاده از دانش و تکنولوژی روز دنیا، محصولاتی باکیفیت و مرغوب تولید می‌کند. محصولاتی که با در اختیار داشتن گواهینامه‌ها و استانداردهای بین‌المللی متنوع، انتخابی مطمئن برای خریداران خواهند بود.

گواهینامه‌های مرس چوب:

در ادامه شما را با مهم‌ترین گواهینامه‌های محصولات مرس چوب آشنا خواهیم نمود، همراه ما باشید.

۱ . گواهینامه iso 9001:

گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ به عنوان یکی از اساسی‌ترین و مهم‌‌ترین استانداردهای بین‌المللی کنترل کیفیت محسوب می‌شود. اخذ این گواهینامه توسط برند مرس چوب، بیانگر تولید محصولاتی با بالاترین کیفیت ممکن برای هم‌میهنان گرامی است.

۲ . گواهینامه ce اروپا:

همانطور که می‌دانید گواهینامه European Conformity یا ce اروپا، به محصولاتی اعطا می‌شود که قصد صادرات به بازار اروپا را داشته باشند. این گواهینامه نشان از استانداردهای بالای ایمنی، بهداشتی و زیست محیطی محصولات مرس چوب دارد. این گواهینامه انطباق محصول با استانداردهای ایمنی اروپا را تضمین می‌کند.

۳. گواهینامه iso 10002,10004:

استاندارد رضایت مشتری در خصوص توجه به بازخوردها، شکایات و میزان رضایت مشتریان است. شرکت‌هایی که این استاندارد بین‌المللی را دریافت می‌نمایند، بازخورد مشتریان را به عنوان منبع بسیار خوب اطلاعات جهت بهبود پروسه کاری خود می‌دانند.

اخذ این گواهینامه بین‌المللی نمایانگر اعتبار برند، میزان کارایی، وجود سیستم مدیریت بازخورد پویا و پیشرفت مستمر آن است. برند مرس چوب با در نظر گرفتن نظرات مشتریان، به نیازهای آنها احترام گذاشته و در راستای تحقق این نیازها تلاش می‌نماید.